با برگزاری مرحله استانی مسابقات تواشیح سازمان اوقاف و امورخیریه کشور در تیرماه و مرداد ماه 1389، گروه های شرکت کننده در مسابقات کشوری که در آبان ماه 89 و احتمالا در ارومیه برگزار خواهد شد، شناخته شدند. با توجه به اخبار منتشرشده در پایگاه های اینترنتی، اسامی تعدادی از این گروه ها به تفکیک استان و سهمیه و به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر است:

استان آذربایجان شرقی: طارق تبریز و طه تبریز

استان آذربایجان غربی: طوبی ارومیه

استان اصفهان: سبحان اصفهان و سلام اصفهان (بصائر اصفهان)

استان تهران: طه شمیرانات و نجم الثاقب تهران

استان چهارمحال و بختیاری: کوثر لردگان

استان خراسان رضوی: عروه الوثقی مشهد و سلسله الذهب نیشابور

استان خوزستان: میعاد اهواز و باقرالعلوم آبادان

استان قزوین: مبین مهدقرآن قزوین

استان فارس: مصباح الهدی شیراز

استان مازندران : طه مازندران


نوشته شده در تاريخ ۸۹/۰۵/۲۱ توسط بلاغی مبین

گروه بین المللی تواشیح و مدیحه سرایی «طارق» تبریز در مراسم اختتامیه مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه دانش آموزان سراسر کشور به اجرای برنامه پرداخت. در این مراسم که روز چهارشنبه 89/5/6 و در محل تالار معلم تبریز برگزار گردید، دانش آموزان شرکت کننده در مسابقات و همچنین مسئولین کشوری و استانی حضور داشتند. برنامه «اسماء الحسنی» و تواشیح « انشوده الاجیال» در مدح حضرت فاطمه زهرا (س) برنامه های اجرایی گروه طارق در این مراسم بود که با استقبال چشمگیر و اظهار لطف وافر حضار مواجه گشت.


نوشته شده در تاريخ ۸۹/۰۵/۰۷ توسط بلاغی مبین

حلقه تخصصی تحلیلی تواشیح و همخوانی قرآن کریم در حاشیه مسابقات استانی تواشیح آذربایجانشرقی برگزار گردید. در این جلسه که با حضور استاد حاج مهدی دغاغله، استاد حاج غلارضا شاه میوه و استاد حاج عباس حزباوی انجام شد، جنبه های مختلف و سبک های گوناگون اجرای تواشیح و همخوانی قرآن کریم تحلیل شد. گروه های تواشیح طارق تبریز و طه تبریز با اجرای برنامه در این نشست ، نکات فنی و مباحث مورد سوال خود را با اساتید حاضر در میان گذاشتند. این جلسه به همت اداره کل اوقاف و امورخیریه استان آذربایجانشرقی و در محل حسینیه  مسجد کدخداباشی تبریز برگزار گردید.

لازم بذکراست مسابقات استانی تواشیح و همخوانی قرآن کریم در مرحله استانی آذربایجانشرقی، طی هفته جاری (هفته اول مرداد 1389) برگزار و گروه های تواشیح طارق و طه تبریز به ترتیب با کسب عناوین اول و دوم به مرحله کشوری راه یافتند.


نوشته شده در تاريخ ۸۹/۰۵/۰۴ توسط بلاغی مبین
سومین دوره مسابقات تواشیح و همخوانی استان آذربایجانشرقی با معرفی گروه های برگزیده به کار خود پایان داد. در این مسابقات که با حضور گروه های تواشیح برگزیده استان و در محل مسجد کدخداباشی تبریز برگزار گردید، گروه تواشیح طارق تبریز مقام نخست مسابقات را کسب نمود. این مسابقات با داوری اساتید بین المللی همچون آقایان: دغاغله، شاه میوه، خاکی، محمدزاده، باوردی و حزباوی برگزار گردید. لازم بذکراست گروه طارق تبریز به عنوان گروه نخست و گروه تواشیح طه تبریز به عنوان گروه دوم، در مرحله نهایی مسابقات کشوری تواشیح و همخوانی که در آبان ماه جاری و به میزبانی سازمان اوقاف و امور خیریه کل کشور برگزار می گردد، شرکت خواهند نمود.نوشته شده در تاريخ ۸۹/۰۵/۰۴ توسط بلاغی مبین

گروه بین المللی تواشیح و مدیحه سرایی طارق تبریز با حضور در مسابقات بین المللی قران کریم ایران به اجرای برنامه پرداخت. در این برنامه در محل سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی و در اثنای برگزاری مسابقات انجام شد، گروه طارق با اجرای برنامه «شافع الدارین» که آخرین اثر گروه می باشد، شرکت کنندگان و حاضرین در سالن را به وجد آورد. ضبط برنامه برای شبکه بین المللی تلویزیونی الکوثر و مصاحبه با شبکه بین المللی العالم از دیگر برنامه های گروه طارق تبریز در این مسابقات بود.


نوشته شده در تاريخ ۸۹/۰۵/۰۱ توسط بلاغی مبین
تمامی حقوق مطالب برای گروه تواشیح طارق تبریز محفوظ می باشد